استخدام همکار

خانۀ نگارنده با تمام مترجم‌ها و محتوانویس‌ها همکاری می‌کند. اگر علاقه‌مندید عضوی از محتوانویس‌های خانۀ نگارنده شوید، ابتدا باید در دوره‌های آموزشی آنلاین نگارنده شرکت کنید و پس از کسب نمرۀ قبولی در آزمون پایانی، مشغول به کار شوید. از آن پس می‌توانید با انجام سفارش‌های متعدد و کسب امتیاز بیشتر، رتبۀ خود را به‌عنوان محتوانویس افزایش دهید. همچنین اگر مایلید جزئی از مترجمان نگارنده شوید، باید در آزمون آنلاین شرکت کنید و پس از تعیین سطح و تخصص به جمع ما بپیوندید. توجه کنید که تمام مترجمان نیز می‌توانند دوره‌های آموزش محتوا را بگذرانند و هم‌زمان متروانویس (مترجم و محتوانویس) ما باشند. برای شرکت در آزمون ترجمه یا دوره‌های آموزش محتوا در سایت ثبت‌نام کنید.

ثبت نام در سایت

در دوره‌های آموزشی محتوانویسی چه می‌گذرد؟

هدف ما از آموزش تولید محتوا، تربیت افراد علاقه‌مند به این حوزه برای ورود به بازار کار است. بنابراین تمام جزئیات دوره با این هدف قرار داده شده‌اند که پس از اتمام دوره، بتوانید سفارش بگیرید و تولید محتوا کنید و از این راه کسب درآمد کنید. برای اینکه بتوانید به‌صورت حرفه‌ای وارد این بازار بشوید، ما سرفصل‌های این دورۀ آموزشی را به‌صورتی قرار داده‌ایم که طی 12 درس بتوانید با هزینۀ بسیار کمی با مباحث اصلی آشنا شوید و به مرور زمان، بتوانید با دنبال‌کردن وبلاگ نگارنده، به دانش خود بیفزایید و به‌صورت رایگان مهارت‌های خود را افزایش دهید. همچنین ما در نظر داریم در خلال آموزش، با ارائۀ تمرین‌های متعدد، شما را به نوشتن عادت دهیم. مربی حاذق و کاردرستی نیز در این راه به اصلاح و ویرایش متون شما می‌پردازد و نکات لازم را به شما یادآور می‌شود. مباحث اصلی این 12 درس دورۀ آموزشی به این شرح است:
1. تعریف محتوا و بازاریابی محتوا
2. تعریف ویژگی‌های محتوانویس خوب
3. تعریف مؤثرنویسی و بیان اهمیت آن
4. روش‌های جذب مخاطب با مؤثرنویسی در محتوا
5. انواع محتوا و تشریح کاربرد هرکدام از آنها
6. روش‌های نوشتن انواع محتوا به همراه جزئیاتی همچون:روش‌های نوشتن مقدمه، توضیح بدنۀ اصلی و انواع روش‌های بهتر نوشتن آن و نتیجه‌گیری به همراه مثال‌های متعدد در هر بخش
7. توضیح و معرفی انواع روش‌های محتوانویسی، توضیح بازنویسی، پارافریز کردن و انواع دیگر آن
8. توضیح تفاوت‌های خلق محتوا با تولید محتوا
9. روش جست‌وجو و یافتن کلمات کلیدی مناسب برای سئو
10. روش‌های موثر جست‌وجو در گوگل
11. روش‌های نوشتن عنوان مناسب برای هر محتوا به همراه مثال
12. آموزش سئو و نحوۀ به‌کارگیری سئو برای افزایش بازدید مخاطب
13. توضیح و آموزش انواع لینک‌ها و لینک‌سازی داخلی
14. روش‌های نوشتن محتوا برای شبکه‌های اجتماعی و تبدیل‌شدن به یک بلاگر معروف
15. توضیح و معرفی ابزارهای مورد نیاز هر محتوانویس مانند ابزارهای ایجاد پادکست، وبینار، تولید عکس و فیلم حرفه‌ای و...
16. تعریف و تشریح کلمات کلیدی حوزۀ محتوا مانند CTA، انواع Meta Tags، Alt Text، Back links و...
17. معرفی سایت‌های منبع در آموزش تولید محتوا و روش‌های دریافت گواهینامۀ معتبر خارجی در حوزۀ محتوانویسی
18. آموزش ویرایش و اصلاح متن فارسی
19. روش‌های قیمت گذاری و افزایش مشتری در این حوزه و بسیاری نکات آموزنده دیگر.
هم‌چنین شما علاقه‌مندان به محتوانویسی می‌توانید با دنبال‌کردن بلاگ نگارنده، به‌صورت رایگان ویرایش و ساخت عکس و فیلم در فوتوشاپ و دیگر ابزارها را بیاموزید. ما در وبلاگ خانۀ نگارنده به‌صورت مستمر مطالبی برای افزایش سطح مهارت و دانش شما قرار می‌دهیم. این مطالب شامل آموزش‌هایی در حوزۀ سئو و دیجیتال مارکتینگ، ترجمه، محتوانویسی و ابزارها و فوت‌وفن‌های متعدد آن می‌شود که در صورت دنبال‌کردن بلاگ، می‌توانید به راحتی طی مدت‌زمانی کم به درآمدی باورنکردنی در این حوزه دست پیدا کنید. در صورت تمایل به شرکت در دورۀ آموزشی محتوانویسی باید ثبت‌نام کنید. پس بشتابید.

شرکت در دوره آموزشی
image