خدمات خانه نگارنده چیست؟

1. ترجمه در خانه نگارنده

ترجمه از دیرباز از اساسی‌ترین نیازهای بشر به شمار می‌رفته است. با ترجمه می‌توان با افراد و ملل مختلف ارتباط برقرار کرد، از دانش و اطلاعات آن‌ها استفاده کرد و دانش و اطلاعات خود را به آن‌ها نشان داد. اگر متن یا محتوایی دارید که می‌خواهید در باکیفیت‌ترین حالت ممکن ترجمه شود، باید حتماً به مؤسسه یا شخصی اطمینان کنید که این کار را به‌صورت حرفه‌ای انجام می‌دهد. ما در خانۀ ترجمۀ نگارنده، علاوه بر دقت و سخت‌گیری در انتخاب مترجمان، به‌صورت پیوسته آموزش و تمرین‌های مختلفی برای آنها فراهم می‌کنیم تا روزبه‌روز به مهارت‌ها و توانایی‌هایشان افزوده شود و بتوانند بهترین ترجمۀ ممکن از یک متن را انجام دهند. همچنین ما هر ترجمه را به‌دقت بررسی می‌کنیم و آن را ویرایش می‌کنیم. کارشناسان ما ایرادهای احتمالی هر ترجمه را با ذکر نکات و دلایل آن برای مترجم توضیح می‌دهند تا رفته‌رفته اگر اشتباهی هم در ترجمه صورت گرفته است، دیگر تکرار نشود. پس یک بار هم که شده، باید خانۀ ترجمۀ نگارنده را امتحان کنید تا متوجه این مهارت و کیفیت در ترجمۀ همکاران ما شوید. مطمئن باشید خانۀ نگارنده بستری است برای تمام کسانی که می‌خواهند ترجمه‌ای دقیق، روان و صحیح از متن اصلی خود داشته باشند. ما در خانۀ ترجمۀ نگارنده به‌صورت تخصصی انواع سفارش‌های ترجمه اعم از ترجمۀ تخصصی، ترجمۀ مقاله، ترجمۀ کتاب، ترجمۀ اخبار و محتوا، ترجمۀ متون عمومی، ترجمۀ فیلم و سریال و دیگر انواع متون را انجام می‌دهیم. متخصصان ترجمۀ ما در زبان‌های مختلفی همچون فارسی، انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی، چینی و عربی برای شما پروژه‌های ترجمه‌تان را انجام می‌دهند. شما می‌توانید پس از دریافت هزینۀ آنلاین سفارشتان، با چند کلیک ساده سفارش ترجمۀ خود را در سایت ما به ثبت برسانید و در موعد مقرر آن را تحویل بگیرید، مطالعه کنید و حتی درخواست ویرایش مجدد بدون پرداخت هیچ نوع هزینه‌ای را بدهید.

image

نحوه ثبت سفارش در خانه ترجمه نگارنده

برای ثبت سفارش ترجمه در خانۀ نگارنده می‌توانید ابتدا در صفحۀ اصلی و در جدول محاسبۀ قیمت آنلاین، هزینۀ سفارش خود را محاسبه کنید. برای ثبت سفارشتان لازم است در مرحلۀ بعدی در سایت ثبت‌نام کنید و پس از ورود به پنل کاربری خود، به قسمت ثبت سفارش ترجمه مراجعه کنید. در این بخش مجدداً هزینۀ پروژۀ شما به‌طور دقیق‌تر محاسبه می‌شود. برای برآورد هزینۀ سفارش، می‌توانید به دو شکل عمل کنید. اولین راه این است که پروژۀ خود را برای کارشناسان ما ارسال کنید تا تعداد کلمات موجود در فایل را شمارش کرده و هزینه را طی فاکتوری به شما اعلام کنند و شما وارد مراحل پرداخت هزینۀ اولیه شوید. دومین راه این است که پروژۀ خود را در نرم‌افزار Word یا دیگر نرم‌افزارهای کلمه‌شمار باز کنید و تعداد کلمات را خود محاسبه نموده و در سایت وارد کنید. با واردکردن بقیۀ اطلاعات پروژۀ خود، فاکتور قیمتی بر اساس داده‌های شما صادر می‌شود. در این مرحله با پرداخت هزینه، پروژۀ شما برای بررسی به بخش پشتیبانی ارسال می‌گردد و در صورت نبود مغایرت با اطلاعات واردشدۀ شما، فایلتان به تأیید می‌رسد و به یکی از همکاران ما در بخش ترجمه تحویل داده می‌شود. از این مرحله به بعد، شما می‌توانید به‌طور متناوب مراحل پیشرفت پروژۀ خود را رصد کنید. در مرحلۀ نهایی و با اتمام انجام پروژه، شما می‌توانید سفارش نهایی‌تان را دریافت کنید.

برای مشاهدۀ فیلم آموزش نحوۀ سفارش اینجا کلیک کنید.


پس از این مرحله، با مطالعۀ ترجمۀ خود می‌توانید درخواست ویرایش مجدد کنید یا در صورتی که قسمت‌هایی از متن ترجمه نشده، آن را مرجوع کنید تا دوباره مترجم روی آن کار کند. بدین ترتیب جریان ترجمۀ شما دوباره به کار خواهد افتاد. توجه کنید که برای انجام ویرایش مجدد، هزینه‌ای از شما دریافت نمی‌شود.

سفارش ترجمه

2. تولید محتوا در خانه نگارنده

تولید و بازاریابی محتوا امروزه به‌خوبی برای همۀ کسانی که برای پیشرفت استارتاپ خود تلاش می‌کنند، شناخته شده است. امروز همه می‌دانیم که هرچه بیشتر به مخاطبمان اهمیت دهیم و برای خواسته‌ها و نیازهای او ارزش قائل شویم، میزان موفقیت ما در کارمان بیشتر خواهد بود. بنابراین ما در خانۀ نگارنده بستری را ایجاد کرده‌ایم تا در کنار شما و کسب و کارتان باشیم و شما را به موفقیت نزدیک‌تر کنیم. به این منظور، برای بهترین و با استعدادترین افراد، آموزش‌های لازم و مطابق با دانش روز را فراهم می‌کنیم و با گزینش از میان این افراد، محتوایی برای شما خلق می‌کنیم تا بتوانید با قراردادن آن در سایت یا شبکه‌های اجتماعی خود، نیازهای مخاطبتان را برطرف کنید و در جذب مشتری موفق‌تر عمل کرده و در نتیجه کسب و کاری موفق‌تر داشته باشید.
ما در خانۀ نگارنده انواع محتوا اعم از محتوای ترجمه‌شده، محتوای تألیفی، محتوای بازنویسی‌شده، محتوای شبکه‌های اجتماعی و دیگر انواع محتوا را به زبان‌های مختلف برای شما ایجاد می‌کنیم. این محتواها به شما کمک خواهد کرد تا از مطالب خود به انواع گوناگون استفاده کنید و رتبۀ خود را به اشکال مختلف در گوگل افزایش دهید. همچنین با قراردادن آن‌ها در شبکه‌های اجتماعی برند و جذب خوانندگان محتوا از شبکه‌های اجتماعی به سایتتان، آن‌ها را تبدیل به مشتری کنید.

image

نحوه ثبت سفارش محتوا در خانه نگارنده

برای ثبت سفارش محتوا در خانۀ نگارنده می‌توانید پس از برآورد قیمت آنلاین در صفحۀ اصلی و ثبت‌نام در سایت، وارد پنل کاربری خود شوید و به قسمت ثبت سفارش محتوا مراجعه کنید. در این بخش باید اطلاعات درخواستی را تکمیل نمایید. اطلاعات درخواستی در این بخش شامل این‌ها می‌شوند:
1. عنوان: عنوان پیشنهادی یا موضوع محتوای درخواستی را در این بخش وارد کنید.
2. تاریخ دریافت: تاریخ دقیق دریافت سفارش خود را در این قسمت وارد کنید. توجه کنید که در صورتی که سفارشتان فوری یا نیمه‌فوری باشد، هزینۀ بیشتری شامل حالتان می‌شود.
3. زمینۀ محتوا: اگر محتوایتان زمینه‌ای تخصصی دارد، در اینجا آن را مشخص کنید. منظور از زمینۀ تخصصی، محتوایی است که مختص متخصصان یک صنعت نوشته می‌شود و به درد عموم افراد نمی‌خورد.
4. تولید محتوا: در این بخش مشخص کنید که آیا می‌خواهید تنها محتوای متنی برایتان تولید شود یا به موازات محتوای متنی، محتوای شبکه‌های اجتماعی آن هم تولید شود، یا فقط محتوای شبکه‌های اجتماعی را می‌خواهید. در صورت انتخاب تولید محتوا برای شبکه‌های اجتماعی نیز باید مشخص کنید برای کدام‌یک از شبکه‌ها نیازمند محتوا هستید.
5. نوع محتوا: در این بخش باید از میان سه گزینۀ موجود، یکی را انتخاب کنید. محتوایی که می‌خواهید، یا مخلوطی از متون مختلف است که مترجم باید آن‌ها را بخواند، ترجمه کند و محتوایی نو از آن تولید کند. یا محتوای درخواستی‌تان تألیف به زبان فارسی است؛ بدین معنا که محتوانویس می‌تواند با دراختیارداشتن کلمات کلیدی و موضوع درخواستی، محتوایی جدید تألیف و تولید کند. یا اینکه محتوای درخواستی شما فقط بازنویسی محتوایی دیگر است که در این صورت، متنی به همان زبان درخواستی به مترجم داده و از او می‌خواهید آن را به زبان خودش بازنویسی کند.
6. زبان: می‌توانید به چندین زبان زندۀ دنیا سفارش تولید محتوا دهید.
7. تعداد کلمات درخواستی: در این قسمت باید حدود تعداد کلمات متن درخواستی خود را مشخص کنید. بهتر است بدانید که بر اساس نتایج به‌دست‌آمده، گوگل محتوایی را می‌پسندد که حداقل بیش از 500 کلمه باشد. هم‌چنین هرچه تعداد کلمات سفارش شما بیشتر شود، ضرایب کاهشی بیشتری بر سفارشتان اعمال می‌گردد.
8. واژه‌های کلیدی: واژه‌های کلیدی یا Keywords همان کلمات کلیدی هستند که به محتوانویس در نوشتن کمک می‌کنند و همچنین به برندتان کمک می‌کنند تا در نتایج گوگل بهتر دیده شوید. پس در انتخاب کلمات کلیدی خود حتماً از ابزارهای موجود کمک بگیرید و در نوشتن آن‌ها دقت کنید.
9. در صورتی که پیش از این با محتوانویسی کار کرده‌اید و از قلم وی راضی بوده‌اید، می‌توانید در قسمت بعدی کد کاربری وی را وارد کرده تا در صورت پذیرش وی، سفارش جدیدتان را هم همان محتوانویس انجام دهد.
10. واژه‌های پرتکرار: اگر از میان کلمات کلیدی می‌خواهید کلمه یا کلماتی بیشتر در متن تکرار شوند، آن‌ها در این قسمت ذکر کنید.
11. تکرار سفارش در هر ماه: در این بخش تعداد محتوایی را که در هر ماه نیاز دارید، مشخص کنید. توجه کنید اگر محتوایتان را تک‌تک سفارش دهید، هزینۀ بیشتری نسبت به سفارش یکجا متحمل می‌شوید. چس تا جایی که امکان دارد، تمام سفارش خود را یکجا بارگذاری کنید که شامل حال ضرایب کاهشی نیز شوید.
12. سطح محتوا: با انتخاب هریک از این سطوح، میزان سختی متنتان را مشخص می‌کنید. پس اگر محتوایی تخصصی می‌خواهید، ترجیحاً باید سطح طلایی را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید طولانی‌مدت با ما عقد قرارداد کنید و از بسته‌های تخفیفی بیشتری بهره‌مند شوید، حتماً بستۀ الماسی را انتخاب کنید.
13. خلاصۀ پروژه: در این قسمت خلاصه‌ای از آنچه می‌خواهید را شرح دهید؛ مثلاً اینکه لحن محتوا چگونه باشد یا به چه مطالب دیگری لینک داده شود و... . به این شکل محتوانویس می‌تواند راحت‌تر محتوای درخواستی‌تان را تولید کنند.
14. لینک مراجع: اگر می‌خواهید برای مطالعه و اشراف بیشتر محتوانویس، مطلب یا مرجعی را در اختیارش گذارید، می‌توانید لینک مراجع را در این قسمت قرار دهید و آنها را با Enter از هم جدا کنید.
15. لینک سایت یا اپلیکیشن: در این قسمت در صورت تمایل لینک سایت یا اپلیکیشن خود را وارد کنید تا محتوانویس بتواند با بررسی سایتتان راحت‌تر تولید محتوا کند.
16. آپلود فایل: اگر می‌خواهید متنی بازنویسی یا ترجمه شود، حتماً فایل مد نظرتان را در این بخش آپلود کنید. پس از پرکردن این موارد، هزینۀ پروژۀ شما برآورد می‌شود و با پرداخت هزینه وارد فاز اجرایی می‌گردد. به یاد داشته باشید در صورتی که سفارش شما ادامه‌دار باشد و مرتباً تکرار شود، ضریب هزینه برای شما به‌صورت کاهشی محاسبه خواهد شد. همچنین با افزایش امتیاز شما در کلوپ، امکان برخورداری از تخفیف بیشتر در سفارش‌های بعدی را کسب خواهید کرد.

سفارش محتوا

3. مشاوره رایگان محتوا و دیجیتال مارکتینگ

چه نوع محتوایی برای کسب و کار من کارآمد است؟ از چه استراتژی محتوایی پیروی کنم؟ در هفته چند مطلب در سایتم انتشار دهم؟ چگونه کلمات کلیدی زمینۀ کاری‌ام را پیدا کنم؟ چه مطالبی در بلاگم بنویسم تا مخاطب بیشتری پیدا کنم؟ این سؤالات و دیگر سؤال‌های شبیه به این را ممکن است بارها از خودتان پرسیده باشید. ما در خانۀ نگارنده به شما کمک خواهیم کرد تا به جواب همۀ سؤالاتتان در حوزۀ محتوا و دیجیتال مارکتینگ برسید و همۀ این مشاوره را هم به‌صورت رایگان تقدیم شما خواهیم کرد. برای دریافت مشاورۀ رایگان کافی است از طریق راه‌های موجود با ما در تماس باشید و سؤالاتتان را مطرح کنید.

image