قوانین و مقررات

قوانین و مقررات سایت خانه نگارنده برای سه دسته از افراد کاربرد دارد. گروه کاربران یا همان مشتریان، محتوانویسان و مترجمان.
کاربر: به کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی که در سایت ثبت نام می‌کنند و به عنوان مشتری از سایت خرید می‌کنند، اطلاق می‌شود.
محتوانویس: به کلیه اشخاصی گفته می‌شود که در سایت به عنوان همکار برای تولید محتوای صوتی، ویدئویی، نوشتاری و بصری ثبت نام می‌کنند اطلاق می‌شود.
مترجم: به تمام کسانی که در سایت به انجام عمل ترجمه مشغول هستند اطلاق می‌شود.
کارفرما: مالکان سایت خانه نگارنده که از این پس در این قرارداد خانه نگارنده نامیده می‌شود.
خدمات: شامل ترجمه متون و مقالات علمی، کتب و اسناد، ویدئوها، فایل های صوتی، تایپ و انجام پایان نامه، تولید محتوای تالیفی، محتوای بازنویسی شده و محتوای شبکه‌های اجتماعی از انواع نوشتاری، صوتی، بصری و ویدئویی است.
1. انعقاد قرارداد : یک قرارداد زمانی بین کاربر و خانه نگارنده منعقد می‌شود که کاربر ضمن ثبت نام در سایت سفارش خود را ثبت و پرداخت خود را به طور کامل پرداخت کرده باشد.
2. کلیه حقوق محتوای وب سایت خانه نگارنده اعم از متون، آموزش‌ها، ویدئوها و تصاویر متعلق به خانه نگارنده است و هر گونه کپی برداری، اشتراک گذاری و فروش محتوا حتی با کسب اجازه از خانه نگارنده ممنوع است و پیگرد قانونی دارد.
3. کلیه کارمندان ، مدیران، مترجمین، تایپیست ها، محتوانویسان و محققان خانه نگارنده موظف به حفظ و خودداری از نشر محتوای سفارش کاربر هستند. در صورتی که محقق یا مترجم اقدام به فروش کتاب یا مقاله‌ای نماید که صاحب حقوق مادی یا معنوی آن اثر نیست، خانه نگارنده هیچ مسئولیتی بر عهده ندارد بدیهی است در صورت درخواست مراجع قضایی اطلاعات مترجم یا محقق در اختیار مراجع قانونی قرار خواهد گرفت.
4. خانه نگارنده هیچ گونه بررسی روی محتوای سفارش‌های کاربران ندارد و در صورت مغایرت محتوای سفارش با قوانین و مقررات عرفی و شرعی جمهوری اسلامی ایران نظیر مغایرت محتوا با شعائر دینی، اخلاقی و عرفی جامعه، افشای اطلاعات محرمانه اشخاص حقیقی یا حقوقی و هرگونه مطلبی که نشر آن برخلاف قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران باشد، به عهده کاربر است.
5. خانه نگارنده هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعهدات خارج از اختیار خود مانند قطعی اینترنت، وقوع حوادث و بلایای طبیعی، خرابی سرور، خرابی دیتا و قطعی شبکه و غیره ندارد.
6. هزینه و زمان تحویل سفارش از طریق سایت به کاربر اطلاع رسانی خواهد شد. خانه نگارنده در قبال کاربرانی که پس از ثبت سفارش از طریق بررسی ایمیل و سایت سفارش خود را پیگیری نکنند، هیچ مسئولیتی ندارد.
7. سفارشات حداکثر تا یک ماه پس از ثبت سفارش معتبر هستند و بعد از آن کاربر قبل از هر اقدامی می بایست با خانه نگارنده تماس برقرار کند.
8. خانه نگارنده می تواند با صلاح دید خود یک سفارش را ضمن اعلام از طریق ایمیل، فکس، تلفن یا پیامک لغو کند و در این صورت موظف است وجه پرداختی کاربر را تا 72 ساعت به وی برگرداند.
9. هرگونه ارتباط کاربران با همکاران خانه نگارنده، خارج از سایت خانه نگارنده ممنوع است، در صورت تبادل هرگونه اطلاعات تماس، حساب کاربری مشتری و همکار سریعا مسدود خواهد شد و در ضمن خانه نگارنده هیچ مسئولیتی در قبال انجام سفارش کاربر ندارد. بدیهی است هزینه سفارش با کسر 10% جریمه، به کاربر بازگردانده می‌شود.
10. کاربر مختار است هر گونه قراردادی با خانه نگارنده را تنها در ساعات کاری خانه نگارنده و از طریق تماس با کارکنان خانه نگارنده لغو نماید و خانه نگارنده بعد از لغو سفارش، هزینه میزان کار انجام شده به اضافه 10 درصد کل هزینه سفارش را به عنوان خسارت از کاربر دریافت کرده و مابقی وجه پرداختی کاربر را برگردانده و آن میزان از سفارش که انجام شده را به کاربر تحویل می دهد.
11. تاریخ و زمان نمایش داده شده در سایت، زمان حدودی و تخمینی تحویل سفارش است، با این حال خانه نگارنده با اتخاذ سیاست‌های متفاوت تمام تلاش خود را می‌کند تا در همان زمان اعلام شده سفارش را تحویل دهد. اگر تحت هر شرایطی سفارش در زمان مقرر تحویل داده نشد، خانه نگارنده این حق را دارد که تا سقف ۱٫۵ برابر طول زمان اعلام شده بدون کسر هزینه سفارش را تکمیل کند و تحویل دهد و مشتری حق لغو سفارش را ندارد. چنانچه مدت انجام سفارش از ۱٫۵ برابر زمان تخمینی اعلام شده طولانی تر شود کاربر میتواند بدون پرداخت خسارت، سفارش را با اعلام از طریق تماس تلفنی یا ارسال تیکت به خانه نگارنده لغو کند. در صورت عدم لغو از طرف کاربر و ادامه ی سفارش، از ۱٫۵ برابر زمان اعلام شده اولیه تا سقف ۲ برابر به مقدار ۲۰%، پس از آن تا سقف ۳ برابر مقدار ۵۰% و پس از گذشت این زمان علاوه بر تکمیل سفارش، تمام مبلغ پرداخت شده از طرف مشتری به خانه نگارنده به وی بازگردانده می‌شود.
12. کاربر می تواند تا 48 ساعت نسبت به کیفیت خدمات ترجمه و تایپ اعتراض نماید. بعد از بررسی اعتراض کاربر، توسط تیم بازرسی خانه نگارنده و تایید اعتراض، خانه نگارنده موظف به ویرایش سفارش طبق قوانین داخلی خانه نگارنده می‌باشد. کاربر می‌تواند یک بار بدون پرداخت هرگونه هزینه‌ای سفارش خود را دوباره بازگرداند.
13. محتوانویسان به هیچ وجه حق کپی برداری از منابع و درج عینی مطالب در محتوا ندارند، در صورت مشاهده هرگونه کپی برداری، خانه نگارنده می‌تواند پنل محتوانویس را مسدود کند و بسته به میزان کپی برداری حق الزحمه سفارش را به محتوانویس پرداخت نکند.
14. مترجمان خانه نگارنده موظف به ترجمه تمام سفارش اعم از جداول، تصاویر، نمودارها و اشکال به صورت کامل هستند. هم‌چنین هرگونه ترجمه ماشینی در خانه نگارنده ممنوع است و در صورت مشاهده هرگونه ترجمه ماشینی برای بار اول، 200 امتیاز از مترجم کم خواهد شد و برای بار دوم پنل وی مسدود خواهد شد و هزینه سفارش بسته به دید متخصصان خانه نگارنده به وی پرداخت نخواهد شد.
15. پرداختی دستمزد همکاران هر ماه یکبار و در روز آخر هر ماه انجام می‌پذیرد. بدیهی است در تاریخی به جز این تاریخ امکان پرداخت دستمزد وجود ندارد.
16. کلیه اعتراضات کاربر به خدمات خانه نگارنده از طریق ایمیل contact@negaarande.com قابل بررسی است و نظر گروه بازرسی لازم الاتباع و قابل اعتراض در هیچ مرجع قضایی، شبه قضایی و غیر قضایی نمی‌باشد.
17. استفاده از خدمات خانه نگارنده منوط به پذیرش قوانین داخلی خانه نگارنده می باشد و استفاده از خدمات خانه نگارنده دلالت بر پذیرش قوانین و آیین نامه داخلی خانه نگارنده دارد .