چرا خانه نگارنده را انتخاب کنیم؟

خانه ترجمه و تولید محتوای نگارنده مجموعه‌ای است که با تکیه بر تجربه و دانش روز دنیا قصد دارد زمینه ای برای پیشرفت هرچه بیشتر استارتاپ‌ها، صنایع و افراد فعال در حوزه دیجیتال و وب ایجاد کند. ما در خانه نگارنده می‌خواهیم گروهی از افراد با استعداد و با پشتکار را گرد هم جمع کنیم تا به نیازهای بازار ترجمه و محتوا به شکل هر چه بهتر پاسخ دهیم. در این راه با نیازسنجی دقیق بازار چند هدف مهم را دنبال می‌کنیم: اول اینکه به مترجمان و نویسندگان و محتوانویسان در راه رسیدن به اهدافشان کمک کنیم، دوم این که در راه پیشرفت فرهنگ وبگردی به مخاطبانمان اطلاعاتی جامع و دقیق و صحیح ارائه کنیم و سوم این که برای کسانی که می خواهند در حوزه وب به کسب و کار دیجیتال بپردازند و از طریق آن به پیشرفت و کسب درآمد برسند، منبعی موثق و کارآمد باشیم.
بسیاری از کسب وکارها و مشاغل و شرکت‌ها دغدغه‌های متفاوتی دارند. برای مثال اگر دانشجو هستید و می‌خواهید با هزینه‌ای کم، پروژه دانشجویی خود را تحویل دهید قطعا نیازمند ترجمه‌ای روان و در عین حال ارزان قیمت هستید یا اگر شرکتی بزرگ هستید و می‌خواهید متنی اداری ترجمه کنید یا قراردادی با طرف خارجی امضا کنید قطعا نیازمند ترجمه‌ای دقیق‌تر و مطمئن‌تر هستید چرا که نمی‌توانید آینده شغلی خود را به خاطر ترجمه‌ای ساده به خطر بیندازید. ما در زمینه ترجمه تمام تلاش خود را می‌کنیم که با ارائه آموزش به مترجمان و هم‌چنین ویرایش و اصلاح مداوم متون‌شان، ترجمه‌ای درخور سطح دغدغه و نیازتان به شما ارائه دهیم.
در حوزه تولید محتوا نیز اگر می‌خواهید دردسرهای استخدام کارمند و آموزش و دیگر مسائل و هزینه‌های مربوط به آن را به دوش نکشید بهتر است به مجموعه‌ای اعتماد کنید که بر اساس نیاز و دغدغه شما بسته‌های پیشنهادی متفاوتی فراهم کرده است و بر اساس آن‌ها نیز با آموزش محتوانویسان سعی در بهبود هر روزه سطح محتوانویسی دارد.
خانه نگارنده با آگاهی از نیازهای شما مشتریان گرامی می‌کوشد تا بهترین کیفیت را در زمینه ترجمه و محتوا ارائه کند. اگر هم‌چنان از خود می‌پرسید چرا باید خانه نگارنده را به عنوان همراهتان در حوزه محتوا و ترجمه انتخاب کنید بهتر است ادامه مطالب عنوان شده را مطالعه کنید. ما مطمئنیم که همراهی مطمئن و سودمند برای شما خواهیم بود.

1. آموزش محتوانویس

image

هیچ‌گاه نمی‌توان تاثیر آموزش صحیح در حوزه‌های مختلف را نادیده گرفت. علوم مختلف از قدیم با روش‌های متفاوت تدریس می‌شده‎اند. در دنیای دیجیتال امروز و با گسترش فضای اینترنت به راحتی می‌توان کسب دانش کرد و در حوزه‌های مختلف آموزش دید. محتوا و محتوانویسی، علمی کاملا به روز است. ما در خانه نگارنده با بهره‌گیری از علم روز، ترجمه کتب و مقالات خارجی، جستجوی برترین منابع موجود، استفاده از تجربیات موفق در دنیای وب، به تمام کسانی که به نوشتن علاقه دارند و در آن استعداد دارند می‌آموزیم که چگونه از این استعداد استفاده کنند و به درآمد برسند. به مدد وجود چنین دانش و تجربه‌ای به تمام کسانی که به محتوای با ارزش نیاز دارند کمک خواهیم کرد تا با استفاده از محتوای با ارزش خود، و استراتژی‌های بازاریابی محتوا (Content Marketing) در بهترین جایگاه حوزه وب حرکت کنند.

شروع آموزش

2. آموزش مترجم

image

ترجمه، فنی است که با مرور زمان و تمرین و تکرار تبدیل به مهارتی عالی می‌شود. فن ترجمه در دانشگاه‌ها و به صورت نظری تدریس می‌شود؛ اما همیشه جای خالی تجربه و تمرین و تکرار در دروس دانشگاهی خالی بوده است. دانشجویان رشته مترجمی در زبان‌های مختلف باید به یاد داشته باشند که فقط زمانی با فن ترجمه آشنا می‌شوند که نمونه‌های متعددی را در زمینه‌های خاص ترجمه کنند. ما در خانه نگارنده با تاکید بر آموزش مترجم و تشویق مترجمانمان به تمرین و تکرار ترجمه‌هایی با کیفیت عالی در سطوح مختلف ارائه می‌کنیم. مترجمان خانه نگارنده فقط در صورتی می‌توانند با ما به کارشان ادامه دهند که میزان پیشرفت و تلاششان شیبی مثبت داشته باشد. ما با تشکیل کارگاه‌های آموزش ترجمه با کمک روش‌های عملی، آموزش مجازی به شکل وبینار ترجمه و با تدوین مقالاتی مفید در این زمینه به تمام مترجمان با استعداد و کوشای خود کمک خواهیم کرد تا بهترین نمونه ترجمه خود را به مشتری ارائه دهند و رضایت وی را جلب کنند.

شروع آموزش

3. امکان انتخاب کیفیت در سفارش ترجمه

image

تلاش اعضای خانه نگارنده بر این است که همواره رضایت مخاطب خود را جلب نماید و با توجه به نیازهای متفاوت هر شخص، خدماتی متفاوت ارائه کند. انتخاب کیفیت در حوزه ترجمه و محتوا تعاریف نسبتا متفاوتی دارند: در حوزه ترجمه، هر سفارش را در گروه برنز، نقره‌ای و طلایی دسته‌بندی کرده‌ایم که البته این تقسیم‌بندی به هیچ وجه نشان دهنده کیفیت ترجمه نیست چراکه مترجم موظف است در هر گروه از ترجمه گوگلی بپرهیزد، تمام کلمات را به درستی و متناسب با جایگاه آن کلمه در ساختار جمله و متن ترجمه کند و ترجمه‌ای با کیفیت ارائه دهد. تفاوت میان این سه گروه ترجمه در میزان سختی یا آسانی متن اولیه است؛ یعنی هر مترجم با توجه به میزان فعالیت، تجربه و مهارت در یکی از این سه گروه تقسیم بندی شده است، مترجم گروه برنز توانایی لازم برای ترجمه متون بسیار تخصصی را ندارد بنابراین بهتر است هر فرد با شناختی که از متن خود دارد، سفارش ترجمه را متناسب با گروه مربوط بدهد. بنابراین پیشنهاد ما در این زمینه این است که متون ساده و دارای کلمات تخصصی کمتر و متون دارای زمینه عمومی را در گروه سفارشات برنز قرار دهید. متون کمی پیچیده‌تر، دارای کلمات تخصصی محدود، ترجمه مقالات دانشجویی و زمینه‌هایی مانند مذهبی، ادبی و دیگر زمینه‌های مشابه را در دسته سفارشات نقره‌ای قرار دهید و در آخر مقاله‌های ISI، مقاله‌های بسیار تخصصی، متون حوزه‌های پزشکی، مهندسی، حقوق و روانشناسی و مشابه آن را که دارای بازه فراوانی از کلمات تخصصی هستند، در دسته سفارش‌های طلایی‌ قرار دهید.

ثبت سفارش ترجمه

4. امکان انتخاب کیفیت در سفارش تولید محتوا

image

در حوزه تولید محتوا نیز همانند ترجمه، سفارش‌ها به سه گروه برنز، نقره‌ای و طلایی تقسیم‌بندی شده‌اند. در این تقسیم‌بندی نیز کیفیت سفارش تحویل داده شده بسیار عالی خواهد بود و از نظر کیفی هیچ کدام ضعیف‌تر از دیگری نیست. تفاوت این سه دسته در میزان تجربه، فعالیت و مهارت محتوانویس و هم‌چنین میزان اهمیت متن برای سفارش‌دهنده است. برای مثال، اگر سفارش‌دهنده متن می‌خواهد که عکس‌های متناسب با آن نیز پیدا شده و در متن جایگزین شود، همچنین انتظار دارد، تیتر مقاله (تایتل) و تگ‌های آن با جستجو از میان ابزارهای جستجوگر کلمات کلیدی انتخاب شده باشند، توصیه ما این است که سفارش خود را در گروه طلایی به ثبت برساند. اگر داشتن عکس‌های متناسب با متن یا نوشتن تایتل‌های دقیق برای سفارش دهنده مهم نیست بهتر است از سفارش برنز استفاده کند. پیدا کردن عکس‌های مناسب و متن مناسب برای شبکه‌های اجتماعی نیز امری مهم به نظر می‌رسد که توصیه ما این است که با توجه به قیمت مناسب‌تر سفارش‌های نقره‌ای به نسبت سفار‌های طلایی و زمان کمتری که محتوانویس باید برای یافتن کلمات کلیدی و جستجوی مطلب صرف کند، بهتر است سفارش‌های شبکه‌های اجتماعی در دسته نقره‌ای قرار گیرند.

ثبت سفارش محتوا

5. تخفیف در سفارش‌های ادامه‌دار

image

سیستم قیمت‌دهی در خانه نگارنده به گونه‌ای تنظیم شده است که بیشترین سهم سود به همکارانمان تعلق گیرد. در عین حال با ضریب‌دهی متناسب به انواع سفارش‌ها تخفیف‌هایی موثر را برای مشتریان دائم و مشتریان کلوپ نقره‌ای و طلایی در نظر گرفته‌ایم. تمام کاربران سایت با ارسال سفارش‌های خود از امتیاز بهره‌مند می‌شوند و با افزایش امتیاز به رده‌های بالاتر کلوپ راه پیدا می‌کنند. ما برای مشتریان کلوپ نقره‌ای و طلایی علاوه بر اعمال تخفیف در ضریب‌های سفارش، جشنواره‌های متعددی نیز برگزار می‌کنیم که ارائه تخفیف‌ها و برگزاری این جشنواره‌ها تنها با هدف جلب رضایت مشتری و کاربران صورت می‌پذیرد.

6.مشاوره رایگان محتوا

image

همه می‌دانیم که استفاده از اینترنت به طور شگرفی این روزها در حال افزایش است. شکل کسب و کارها تغییر کرده‌اند و مشاغل قدیمی جای خود را به مشاغل مجازی داده‌اند. در چنین فضایی بهره‌مندی از دانش به روز در حوزه دیجیتال امری واجب و انکارنشدنی به نظر می‌رسد. هم‌چنین با توجه به اهمیت محتوا و تاثیر آن روی کسب و کارهای امروزی بر هر فرد لازم است که استراتژی متناسب به کسب و کار خود را تعریف کند و طبق آن برنامه ریزی نموده و حرکت کند. خانه نگارنده با در اختیار داشتن افرادی متخصص در این زمینه به صورت رایگان به تمام افراد و مشاغل مشاوره رایگان می‌دهد تا بتوانند استراتژی محتوایی خود را تنظیم کنند، پرسونای مخاطبشان را بشناسند و محتوای با ارزشی برای کسب و کارشان تولید کنند.

شروع مشاوره

7. آموزش رایگان بازاریابی محتوا و دیجیتال مارکتینگ

image

بازاریابی محتوا، دیجیتال مارکتینگ، سئو و شناخت فوتو‌فن‌های اینترنت، امروزه بخش جدانشدن استارتاپ‌ها و کسب و کارها محسوب می‌شوند. اگر افراد بتوانند مهارت‌ها و دانش خود را در این زمینه گسترش دهند، می‌توان گفت تا حد زیادی موفقیت در کسب‌ و کارهای اینترنتی را تضمین کرده‌اند.
ما بر اساس شناخت همین نیاز تصمیم گرفته‌ایم تا به‌صورت مرتب، مطالب مفید و کاربردی را در بلاگ خانۀ نگارنده قرار دهیم. در این بخش، می‌توانید اطلاعات با‌ارزش و طبقه‌بندی‌شده‌ای دربارۀ بازاریابی محتوا و دیجیتال مارکتینگ بخوانید. این مطالب با ساعت‌ها مطالعه در سایت‌های خارجی، کتاب‌های افراد بزرگ و موفقی همچون جو پولیزی و بر اساس قواعد و قوانین گوگل استخراج و برگردانده شده‌اند تا منبعی کامل برای کسانی باشند که می‌خواهند در این حوزه پیشرفت کنند و کسب و کارشان را توسعه دهند. شما می‌توانید با ثبت ایمیل خود در هفته‌نامۀ ما، از جدیدترین و به‌روزترین مطالب مرتبط با این حوزه آگاه شوید.

8. آموزش رایگان و مرحله به مرحله سئو

image

سئو (Search Engine Optimization) یا بهینه‌سازی موتور جستجو واژه‌ای است که این روزها در فضای وب بسیار به گوش می‌خورد. اگر می‌خواهید بدانید سئو چیست یا اینکه چه کاربردهایی دارد، باید حتما سری به بخش بلاگ ما بزنید. ما اطلاعاتی در این بخش به شما می‌دهیم که از منابع دست اول و سایت‌های خارجی و استراتژی‌های خود گوگل به دست آمده است. ما با برگردان و استفاده از مطالب مشاوران بزرگ گوگل و ارائه بزرگترین رازهای آنها در سئو می‌خواهیم رضایت مخاطبان خود را در این زمینه جلب کنیم. هم‌چنین با دنبال کردن مرتب ما می‌توانید به صورت گام به گام با سئو و مراحل آن آشنا شوید تا جایی‌که خودتان به سئوکاری متبحر تبدیل شوید. شما می‌توانید با ثبت ایمیل خود در هفته‌نامه ما، از جدیدترین و به روزترین این مطالب آگاه شوید.

آموزش رایگان سئو

9. ارائه محتوا برای شبکه های اجتماعی

image

شبکه‌های اجتماعی جزء جداناپذیر فضای وب به شمار می‌روند. به طور معمول شبکه‌های اجتماعی باعث بالا رفتن جایگاه سایت در موتور جستجوی گوگل در دراز مدت می‌شوند. اما امروزه ما شاهد کسب و کارهایی هستیم که در فضای مجازی رشد کرده‌اند و بدون وجود سایت در حال پیشرفت در کسب و کارشان هستند. در خانه نگارنده شما می‌توانید حتی بدون داشتن سایت، روی محتوای شبکه‌های اجتماعی خود کار کنید و با داشتن همین شبکه‌های اجتماعی کسب و کارتان را گسترش دهید. با داشتن محتوایی با ارزش و غنی فالوئرهای بیشتری را جذب خواهید کرد و بدین ترتیب محصولاتتان را به معرض نمایش افراد بیشتری می‌گذارید. علاوه بر این ما با فراهم آوردن مطالب به روز و متناسب با ذائقه ایرانی در بخش بلاگ خود در صدد هستیم آموزش کامل در این فضا را برای شما فراهم کنیم تا به بهترین شکل بتوانید از شبکه‌های مجازی خود بهره‌مند شوید.

ارائه محتوا برای شبکه های اجتماعی

10. آموزش رایگان شبکه‌های اجتماعی و افزایش فالوئر ارگانیک

image

با وجود گسترش روزافزون استفاده از شبکه‌های اجتماعی و در دسترس بودن این شبکه‌ها برای همگان، لزوم آموزش و فرهنگ‌سازی در این فضا بیش از پیش به چشم می‎خورد. ما در خانه نگارنده، علاوه بر آموزش استفاده از شبکه‌های اجتماعی پر کاربردی مانند اینستاگرام، تلگرام، توئیتر، واتس اپ و فیس بوک، روش‌های مختلف برای جذب فالوئرهای ارگانیک را نیز به شما آموزش خواهیم داد و در این راه از منابع دست اول و به روز استفاده خواهیم کرد. کافیست با مراجعه به وبلاگ ما در بخش شبکه های اجتماعی از به روزترین این آموزش‌ها بهره‌مند شوید. هم‌چنین می‌توانید با ثبت ایمیل خود در هفته‌نامه ما، از جدیدترین و به روزترین این مطالب آگاه شوید.

آموزش رایگان

11. قیمت‌دهی آنلاین خدمات ترجمه و محتوا

image

با ورود به بخش قیمت‌دهی آنلاین، هر کاربر می‌تواند با واردکردن اطلاعات اولیۀ متن و سفارش خود در زمینۀ محتوا یا ترجمه، بلافاصله هزینۀ نهایی را مشاهده کند و فاکتور دریافت نماید. بدین‌وسیله به‌راحتی قادر خواهید بود به مقایسۀ قیمت‌ها و پیشینه و تجربۀ خانۀ نگارنده با دیگر سایت‌ها بپردازید و سفارش خود را ثبت کنید.
برای به‌دست‌آوردن قیمت به‌صورت آنلاین، نیازمند واردکردن چند فاکتور اصلی هستید. ابتدا باید تعداد کلمات متن درخواستی خود را وارد نمایید. برای شمارش کلمات سفارش‌های ترجمه می‌توانید از نرم‌افزار word استفاده کنید. سپس باید زبان و زمینۀ متن خود را انتخاب کنید. در بخش زمان تحویل نیز روز تحویل متن خود را انتخاب کنید تا جدول به‌طور خودکار، هزینۀ هر بسته را به شما نشان دهد. توجه کنید که با تغییر هریک از این فاکتورها، قیمت بسته‌ها نیز تغییر می‌یابد.
در بخش محتوا نیز باید فاکتورهایی همچون زبان، تعداد کلمات درخواستی، زمینۀ محتوا، میزان تکرار سفارش در هر ماه و نوع سفارش محتوا را مشخص بفرمایید. پس از اتصال به بخش سفارش می‌توانید مختصات کامل‌تری از سفارشتان را مشخص کنید.

محاسبه هزینه آنلاین

12. ضمانت سفارش‌ها و پرداخت پس از تحویل سفارش

image

همکاران ما در خانه نگارنده موظف هستند هر سفارش را با بهترین کیفیت ممکن تحویل سفارش‌دهنده بدهند. در صورتی که مشتری به هر صورتی از کیفیت سفارش خود راضی نباشد می‌تواند با بیان ایرادهای سفارش آن را مرجوع کرده تا دوباره ویرایش شود و ایرادهایش برطرف گردد. هم‌چنین هر سفارش‌دهنده در هنگام ثبت سفارش فقط باید 40 درصد از مبلغ کل را پرداخت نماید. در زمان تحویل سفارش ابتدا پیش نمایشی از کار به وی نمایش داده می‌شود. در این مرحله 60 درصد باقیمانده هزینه از سفارش‌دهنده دریافت می‌گردد. پس از دریافت تاییدیه بانک مبنی بر پرداخت باقیمانده هزینه، مشتری می‌تواند فایل کامل سفارش را دریافت کند. لازم به ذکر است که در سفارش‌های ادامه‌دار و تکرار شونده، قرارداد قانونی منعقد می‌شود و این موارد با توافق طرفین برطرف می‌شود.

13. احترام به جایگاه و ارزش‌های مترجم و محتوا نویس

image

سیستم قیمت‌دهی در خانه نگارنده به گونه‌ای تنظیم شده است که بیشترین سهم سود به همکارانمان تعلق گیرد. در عین حال با ضریب‌دهی متناسب به انواع سفارش‌ها تخفیف‌هایی موثر را برای مشتریان دائم و مشتریان کلوپ نقره‌ای و طلایی در نظر گرفته‌ایم. تمام کاربران سایت با ارسال سفارش‌های خود از امتیاز بهره‌مند می‌شوند و با افزایش امتیاز به رده‌های بالاتر کلوپ راه پیدا می‌کنند. ما برای مشتریان کلوپ نقره‌ای و طلایی علاوه بر اعمال تخفیف در ضریب‌های سفارش، جشنواره‌های متعددی نیز برگزار می‌کنیم که ارائه تخفیف‌ها و برگزاری این جشنواره‌ها تنها با هدف جلب رضایت مشتری و کاربران صورت می‌پذیرد.

14. سهم بیشتر درآمد برای مترجم و محتوانویس

image

ما در خانه نگارنده با ارزش نهادن به جایگاه تمام همکارانمان چه به عنوان مترجم و چه به عنوان محتوانویس تلاشمان بر این است که با رعایت انصاف بیشترین سهم درآمد از هر سفارش را به همکارمان اختصاص دهیم تا هم زحمات وی را ارج نهاده باشیم و هم بتوانیم رضایت وی را برای ادامه کار جلب نماییم.

استخدام همکار